Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Winnice Alya Teknik Özellikler
Wnc Alya cam balkon sisteminde, 3,5 mm profil et kalınlığına sahip Alya kasa profili kullanılmakta olup rulman yürüme yolu alüminyum et kalınlığı 5 mm' dir. Wnc Alya sisteminde özel kanat profilleri sayesinde 8 mm ve 10 mm lik temperli camlar kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Cam balkon sistem yüksekliğinin 2200 mm' yi aşdığı projelerde 10 mm lik temperli cam kullanılmakta ve alüminyum profil et kalınlığın fazla olması avantajı ile yükselik 2700 mm' ye kadar uygulanabilmektedir.
Düşey birleşimlerde UV dayanımlı contalar çift taraflı kullanılarak, camların birbirine daha sıkı tutmasını ve cam birleşim bölgelerindeki yalıtımı en üst seviyeye çıkarmayı sağlar. İçeri sızabilecek % 2 oranında su, damlalık profili ile tutularak özel tahliye sistemi ile dışarıya tahliye edilmesi Alya sistemini öne çıkaran en başlı nedendir.
Wnc Alya cam balkon sisteminin yaklaşık m² ağırlığı 22 kg / m² olmakla birlikte, sistemin ana taşıyıcı rulmanları 4 x 4 taşıma sistemine göre dizayn edilmiştir. Kullanılan tekerlerin taşıyıcı gövdesi paslanmaz çelik olup, rulman yüzeyi polyemid ile kaplıdır. Tekerler içerisinde sistemin hareketini sağlayan rulmanlar NSJ marka ithal rulman kullanılmakta olup, her türlü hava şartlarına, toz ve yağmur suyuna karşı dayanıklıdır. Alya sisteminin alüminyum profil et kalınlığının 3,5 mm olması , 14 m² (308kg) cam sistemininin komple tek tarafa toplanabilmesini ve uzun yıllar sistemin uygulandığı, teras kapatma, balkon camlama ve kış bahçelerinde sorunsuz ve rahat çalışmasına olanak sağlar.

cam balkon sistemleri

Yükseliş Mah.2118 Sk. No:7 +90 538 459 26 27 tempoyapi1@gmail.com