Hakkımızda

Tempo Yapı Sistemleri olarak Antalyada Hizmet Veren Firmamız Yılların vermiş olduğu Tecrübe İle Bir çok Alanda Hizmet Vermeye Devam Etmektedir. Tempo Yapı Sistemleri Alüminyum, Dekorasyon, Yapı, Cephe Kapalama vb. İşleri Deneyimli Ekip ve Kadrosu ile Yapmaktadır.

Yaptığı işlerde memnuniyete önem veren Tempo Yapı Sistemleri Bir çok alanda faliyet göstermektedir.

Aynı Zamanda Tempo Yapı Sistemleri Antalya LLUMAR CAM FİLMİ AKDENİZ Ana Bayisidir Antalya Bölgesine Bayilik Vermektedir. Kapasite ve Kalite Koşullarını sürekli geliştiren firmamız Teknoloji ve günümüz Çözümlere Ayak Uydurmaktadır.

Antalya'da LLumar cam filmi bölge distribütörü olarak uzman ve eğitimli kadrosu ile hizmet veren firmamız cam filmi konunda satış ve uygulama hizmetleri vermektedir. Bilindiği üzere Antalya'da oto cam filmi veya mimari cam filmine en çok ihtiyaç duyulan konu kumaş ve halı gibi eşyalarınızın korunması dışında ısı ve ışık izalasyonu sağlanmasınıdır. Kalite sertifikalı LLumar cam filmi güneşin zararlı ışınlarını %99'unu engelleyerek parlak ışığın %92'sini bloke eder böylece camın yalıttığı güneş ısısını %76 oranında engelleyerek iklimlendirme konusunda size yardımcı olur.

 

tempoyapi antalya

Yükseliş Mah.2118 Sk. No:7 +90 538 459 26 27 tempoyapi1@gmail.com